Zatańcz z Iwoną Pavlović podczas 8. Targów Inter Cars S.A.

, 13 sierpnia 2008, 0:00

Latynoskie i towarzyskie rytmy, polska gwiazda tańca, wspaniali sędziowie !
To wszystko i wiele więcej będzie można zobaczyć, a nawet zatańczyć podczas 8. Targów.
Bo targi to nie tylko ekspozycja, rozmowy handlowe i wiedza techniczna, ale także czas na relaks i atrakcje targowe. Jedną z nich podczas 8. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów będzie spotkanie ze słynną „Czarną mambą” – Iwoną Pavlović.

Podczas targów organizowanych przez Inter Cars S.A. będziecie mieli Państwo niepowtarzalną okazję, aby zapisać się do „Szkoły tańca” i wziąć udział w turnieju tanecznym. Oprócz wspaniałej atmosfery i zabawy można wygrać nagrodę główną aż 2000 złotych.

Jednak największą okazją będzie możliwość nauczenia się trzech tańców: walca wiedeńskiego, rock and roll’a oraz samby. Trzy trzydziesto minutowe zajęcia prowadzone będą przez profesjonalnego trenera tańca – Iwonę Pavlović, która znana jest widzom stacji TVN z programu „Taniec z gwiazdami”.

Wejdź na http://8targi.intercars.com.pl lub na www.intercars.com.pl wypełnij formularz zgłoszeniowy i zapisz się do szkoły tańca. Weź udział w turnieju i wygraj atrakcyjne nagrody!

Internetowe zgłoszenia będą przyjmowane do 2.09.2008, termin składania zgłoszeń osobistych upływa dla dnia 06.09 i dla dnia 07.09 o godz. 10.45.
Ilość miejsc ograniczona. Więcej szczegółów w regulaminie turnieju.

„Czarna Mamba” wystąpi specjalnie dla Państwa „na żywo” na scenie 8.Targów, a już w niedzielę, 7.09., zaraz po targach, wystąpi także „na żywo” w TVN podczas rozpoczynającej się ósmej edycji „Tańca z gwiazdami”. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!