Auto-Land nowym członkiem SDCM!

, 12 sierpnia 2008, 0:00

Niezależny rynek motoryzacyjny ma coraz silniejszą reprezentację, gdyż liczba firm popierających działania Stowarzyszenie Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych stale rośnie. Nowym członkiem SDCM została firma Auto-Land Sp. z o.o.

Firma Auto-Land zdając sobie sprawę z trudnej sytuacji niezależnego rynku motoryzacyjnego, spowodowanej nadchodzącym wygaśnięciem rozporządzenia BER (GVO) 1400/2002 chętnie przystąpiła do wspierania działań Stowarzyszenia SDCM, które jest między innymi koordynatorem europejskiej kampanii „Prawo do Naprawy” w Polsce.

„Cieszymy się z istnienia Stowarzyszenia Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych i bardzo chętnie będziemy wspierać jego działania. Współpraca uczestników niezależnego rynku motoryzacyjnego jest niezbędna w utrzymaniu pozycji aftermarketu na rynku części zamiennych. Cele stowarzyszenia są wspólne dla Wszystkich Dystrybutorów i wszystkie firmy z naszej branży powinny te cele aktywnie wspierać”, mówi prezes firmy Auto-land, Janusz Andrzejewski.

Firma Auto-Land została założona w 1991 r., w Olsztynie. Jej rozwój następował bardzo dynamicznie. Z małego, jednoosobowego sklepu szybko przekształciła się w jeden z wiodących sklepów motoryzacyjnych w regionie, z czasem w hurtownię z prężnie działającym systemem logistycznym. Od początku swojej działalności firma zajmuje się sprzedażą części zamiennych i akcesoriów do samochodów produkcji zachodniej, systematycznie poszerzając zakres swojego działania. Auto-Land prowadzi działalność na terenie północno-wschodniej Polski. Firma dysponuje dzisiaj trzypoziomowym magazynem o łącznej powierzchni składowania 10 800 m kw. obecnie trwają prace budowlane magazynu które powiększą powierzchnię składowania o kolejne 4 000 m kw. oraz nowoczesnym biurowcem. Ponadto Auto-Land posiada 36 magazynów regionalnych.

„Przyłączając się do Stowarzyszenia Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych mamy wpływ na przyszłość niezależnego rynku motoryzacyjnego” – podkreślił Janusz Andrzejewski.

Więcej informacji o Auto Land znajduje się na stronie internetowej www.auto-land.pl

Informacji o współpracy z SDCM udziela Pani Agnieszka Mądry, 0607 470 967, agnieszka@sdcm.pl.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!