Zaiskrzyło w Inter-Team

, 6 sierpnia 2008, 0:00

Z dniem 1 sierpnia 2008 w sieci sprzedaży Inter-Team ruszyła wielka promocja japońskich świec zapłonowych i żarowych marki Denso.
Produkty te cieszą się uznaniem od wielu już lat wśród producentów samochodów, a także są obecne w autach rajdowych i wyścigowych (Formula 1). Produkty tej marki są używane na pierwszy montaż w takich fabrykach jak: Audi, Isuzu, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Saab, Subaru, Suzuki, Toyota (Lexus), Volvo, Volkswagen.
Akcja promocyjna Inter-Team jest długoterminowa, gdyż trwać będzie do końca roku. Dla wszystkich, którzy zdecydują się kupić świece Denso w firmie Inter-Team czekają atrakcyjne nagrody. Można wybierać spośród markowego sprzętu RTV i AGD, solidnych i sprawdzonych urządzeń warsztatowych (w tym asortyment związany ze świecami). Można zdecydować się także na ubrania warsztatowe lub premie finansowe. W sposób szczególny premiowane będą jednorazowe zakupy powyżej dwóch określonych progów – pakiet „mini” i „maxi”.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.inter-team.com.pl oraz w Oddziałach Organizatora promocji i u Przedstawicieli Handlowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!