Szkolenie Gates na targach Automechanika

, 5 sierpnia 2008, 0:00

Firma Gates, planuje przeprowadzenie szkolenia z zakresu układów napędowych podczas trwania targów Automechanika we Frankfurcie. Jako partner programu eXponentia, Gates wykorzysta wspólną powierzchnię ekspozycyjną, jako sposób na dotarcie do potencjalnych uczestników z tak specjalistyczną ofertą.

Na stoisku firmy Gates można będzie zapoznać się z nową ofertą pasków wieloklinowych Stretch Fit™ oraz narzędziami do ich montażu. 

Prezentowane będą również specjalistyczne narzędzia do obsługi systemów paska synchronicznego, które wraz z produktami, wsparciem technicznym oraz szkoleniami stanowią kompleksowy pakiet rozwiązań dla niezależnych warsztatów samochodowych.

Tłumiki drgań kół pasowych to kolejna nowość firmy Gates. Produkty wraz z dokumentacją techniczną dotyczącą technologii układów napędowych paska pomocniczego będą prezentowane po raz pierwszy.

Ponadto, firma Gates zaprezentuje szeroką gamę produktów do pojazdów użytkowych oraz układów chłodzenia, w tym spirale Unicoil™ do kształtowania węży oraz nową linię korków do chłodnic samochodów wyścigowych.

Automechanika Frankfurt
Hala 2.0, stoisko C96
 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!