Azjatycka oferta Inter Cars podczas 8.Targów

, 30 lipca 2008, 0:00

W tym roku Inter Cars S.A. stawia na dalszą promocję marek azjatyckich oraz dołoży wszelkich starań aby zainteresowane osoby uzyskały wyczerpującą informację o produktach, podczas 8. Targów Inter Cars. Eksperci zaprezentują pełną ofertę części z linii GMB, KYB, NKK, 555, NGK, Union Japan, MK Kashiyama, AISIN, Mitsuboshi, OBK, EXEDY, Panasonic Car Battery, NKN, YEC, SEIWA, DENSO, KYB, NGK.

Wielu przedstawicieli japońskich producentów odwiedzi siedzibę Inter Cars S.A. podczas targów, by lepiej poznać polską gościnność oraz specyfikę rynku motoryzacyjnego. Zarząd Inter Cars S.A. ma nadzieję, że bliższe i mniej oficjalne spotkania pozwolą na lepszą współpracę oraz pozytywnie wpłyną na relacje w biznesie.

Oferta produktów azjatyckich zadebiutowała rok temu podczas 7. Targów organizowanych prze Inter Cars S.A. Na specjalnie zaaranżowanej ekspozycji, na powierzchni ponad 600 m2 stanęło "Japońskie Miasteczko" z oryginalnym ogrodem, w którym odwiedzający mogli znaleźć chwilę ukojenia od targowego szumu. Ale najważniejsza była oferta. Profesjonalni doradcy zapewnili wszystkim zainteresowanym szczegółową informację o 18 produktach i producentach.

Więcej informacji o dostawcach z Azji, którzy znajdą się w ekspozycji targowej, na stronie www.intercars.com.pl oraz w katalogach targowych, dostępnych w autokarach przywożących gości na imprezę.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!