Czternasta edycja targów ProfiAuto Show – znamy datę i hasło wydarzenia

, 24 stycznia 2017, 10:40

Targi ProfiAuto Show po raz kolejny odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Znamy już datę oraz kilka szczegółów dotyczących tegorocznej edycji imprezy. 

Untitled-1

Targi ProfiAuto Show 2017 odbędą się w dniach 3-4 czerwca, a ich hasło nadrzędne będzie brzmiało „Odkryj Nowoczesną Motoryzację”.

Wydarzenie dedykowane jest przede wszystkim profesjonalistom, na co dzień związanym z branżą automotive. W tym roku organizatorzy postawili sobie za cel zaprezentowanie szeregu nowoczesnych rozwiązań, pozwalających dopasować warsztat do zmieniających się warunków rynkowych i środowiskowych. Jako, że targi mają być także źródłem wiedzy branżowej z zakresu rozbudowy i rozwoju serwisów motoryzacyjnych – nowości i topowe produkty ze swojej oferty zaprezentuje ponad 140 wystawców.

– Branża automotive to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów w Polsce i na świecie, dlatego zależy nam, by pokazać, jak zmieniają się trendy i jak postępująca technologia już wkrótce wpłynie na podejście do serwisowania samochodów. Odwiedzający targi wzbogacą się o nowe wiadomości, które, jak ufamy, staną się inspiracją do wdrażania nowych rozwiązań – mówi Michał Tochowicz, dyrektor ds. rozwoju i strategii ProfiAuto.

ProfiAuto_Show_2017

Uczestnicy targów będą mogli wziąć udział w platformach dyskusyjnych i skorzystać z całej gamy szkoleń organizowanych przez liderów rynku oraz specjalistów z firmy Moto-Profil. O uzupełnieniu wyposażenia warsztatu oraz przystosowaniu go do wymogów zmieniającego się rynku opowiadać będą m.in. Łukasz Ryś i Mariusz Maksym, eksperci ProfiAuto, znani także z programu „Projekt Warsztat”, emitowanego na antenie TVN Turbo.

– Na profesjonalistów, praktyków i fanów motoryzacji, oprócz najnowszych propozycji dostawców, czekać będą liczne atrakcje, w tym pokazy samochodów i wyjątkowe prezentacje, często odbywające się po raz pierwszy w Polsce. Ich dokładną listę będziemy prezentowali sukcesywnie, w miarę zbliżania się daty targów ProfiAuto Show 2017 – podsumowuje Michał Tochowicz.

Poruszanie się po terenie targów ułatwi aplikacja mobilna „ProfiAuto Show”. Wdrożone w zeszłym roku rozwiązanie umożliwiać będzie dostęp do planu targów, harmonogramu szkoleń i elektronicznych katalogów wystawców, zawierających informacje o specjalnych atrakcjach i rabatach.

Więcej informacji na stronie www.profiauto.pl/show