Saga Auto w Europolis Park Błonie

, 29 lipca 2008, 0:00

Nowym najemcą Centrum Logistycznego w Błoniu, należącym od maja 2008 r. do Europolis Real Estates została firma Saga Auto Sp. z o.o. za pośrednictwem Jartom.

Centrum Logistyczne Błonie, obecnie Europolis Park Błonie, znajduje się około 15 km na zachód od Warszawy. Jest to nowoczesny park magazynowy, zaprojektowany i stworzony przede wszystkim z myślą o dużych i średnich najemcach, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb operatorów logistycznych. Park wyposażony został m.in. w: spełniający wszelkie wymogi bezpieczeństwa system przeciwpożarowy (tryskacze, klapy dymowe), ekonomiczne ogrzewanie i doki załadunkowe. Na jego terenie znajdują się obszerne place manewrowe, parkingi dla samochodów osobowych i TIRów oraz biura.

Właściciele Saga Auto, firmy specjalizującej się w imporcie oraz dystrybucji części zamiennych do samochodów japońskich i koreańskich, poszukując odpowiedniego obiektu podjęli decyzję o najmie Centrum Logistycznego w Błoniu. Na mocy umowy zawartej pomiędzy Europolis Real Estates a władzami spółki Saga Auto firma Saga Auto wynajęła prawie 2000m2 powierzchni magazynowej w parku logistycznym. Saga Auto rozpocznie użytkowanie wynajętej powierzchni już we wrześniu b.r. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!