Moto Flota zaktualizowała system zarządzania flotą

, 17 stycznia 2017, 12:41

Moto Flota – partner firmy Moto-Profil zajmujący się usługami serwisu flot pojazdów w Polsce, zaprezentował nową wersję Moto Flota Managera. Program skierowany jest do właścicieli lub opiekunów floty, którzy poszukują narzędzia IT, pozwalającego koordynować pracę pojazdów niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

149

Zaktualizowana wersja systemu działa na wszystkich urządzeniach, zapewniając użytkownikowi pełną responsywność. Praca z programem stała się łatwiejsza i szybsza. Moto Flota Manager wzbogacony został także o angielską wersję językową. Wśród najważniejszych funkcji systemu wymienia się: wgląd do zleceń serwisowych oraz szczegółową historię usług, weryfikację i akceptację kosztów, generowanie raportów i zestawień, jak również integrację danych z kart paliwowych oraz automatyczne przypominanie o przeglądach technicznych i rejestracyjnych.

Z systemu korzystają duże, średnie i małe firmy, a wśród nich marki takie, jak PKP Cargo, Solid, CCC, Sante czy Warta.

Korzystanie z platformy Moto Flota Manager jest bezpłatne dla klientów Moto Floty. Więcej informacji na temat programu można uzyskać na stronie http://www.motoflota.pl/oferta/moto-flota-manager/.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Newarm, 26 stycznia 2017, 22:03 0 0

A to co? Znowu jakiś genialny pomysł profila?

Odpowiedz