Piąty numer „Poradnika Serwisowego WSOP”

, 25 lipca 2008, 0:00

Firma WSOP z Gliwic przygotowała piąty numer „Poradnika Serwisowego WSOP”.W nowym numerze znajde się m.in. obszerny tekst na temat usług mycia samochodów osobowych i ciężarowych. Produkt menedżer, odpowiedzialny w WSOP za sprzedaż myjni, podpowiada w jaki sposób można rozwinąć już prowadzoną działalność o usługi mycia pojazdów.

W numerze znajdują się również informacje o przetargu na dostawę wyposażenia warsztatowego, który firma WSOP realizuje dla Ministerstwa Edukacji Narodowej. Przetarg ten obejmuje dostawę do 86 szkół w całej Polsce kilkuset urządzeń: podnośników różnych typów, analizatorów spalin i testerów diagnostycznych.

Godny polecenia jest także artykuł na temat projektowania serwisów samochodowych. Jego autor – pracownik naukowy Politechniki Śląskiej – w przejrzysty sposób omawia skomplikowne zagadnienia dotyczące rozmieszczenia urządzeń w halach obsługowo-naprawczych, porównuje wady i zalety stosowania kanałów i podnośników oraz prezentuje przykładowe, gotowe projekty stanowisk napraw pojazdów.

Nowy numer „Poradnika” w wersji elektronicznej znajduje się na stronie: www.wsop.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!