Części i podzespoły: Magiczny kalendarz Targów Frankfurt

, 11 stycznia 2017, 10:00

W Messe Frankfurt, czyli frankfurckiej przestrzeni targowej odbywają się najważniejsze imprezy związane z wieloma branżami, także z motoryzacją. Zarząd targów wydał kalendarz na nowy rok, inspirowany częściami oraz podzespołami, wykorzystywanymi w szeroko pojętej technice. Efekt  jest piorunujący.

Kalendarz został wyprodukowany we współpracy z fotografem i artystą Rafaelem Neffem, który stworzył efektowne, pomysłowe sceny przy użyciu wielu podzespołów i części renomowanych producentów. Zawierający ponad 9000 pojedynczych obrazów kalendarz, przedstawia szerokie spektrum różnych komponentów. Ogromne miasta składają się z części przekładni, zaworów, tłoków, cylindrów i łożysk, filtrów czy wałków rozrządu. Np. falista powierzchnia szkła reflektora przekształca się w planetę, samochodowa tapicerka z bawełny staje się formacją chmur itd. Zobaczcie sami to wyjątkowe dzieło.

 

Oryginał w wysokiej rozdzielczości można podziwiać na stronie: http://m-es.se/Ap4t

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

zetas, 16 stycznia 2017, 21:11 0 0

...rewelacja, ma gość wyobraźnie

Odpowiedz