Chłodnice i inne nowości Kraft Automotive

, 3 stycznia 2017, 9:36

Marka Kraft Automotive poszerzyła z końcem roku swoją ofertę w zakresie układu chłodzenia o chłodnice wody, chłodnice powietrza doładowującego i nagrzewnice.

kraft_automotive_nowosci_uklad_chlodzenia_3Nowy asortyment został wprowadzony w celu uzupełnienia ważnej grupy produktowej, w której dużą popularnością wśród klientów cieszą się pompy wody Kraft Automotive.

Rdzenie chłodnic wody Kraft są wykonane z aluminium, które w 100 proc. nadaje się do recyklingu. Pozostałe zalety chłodnic Kraft Automotive to: szeroka gama produktów, dokładne dopasowanie, odporność na korozje. Na dzień dzisiejszy w ofercie dostępnych jest ponad 160 referencji.

W Kraft dostępnych jest także kilkanaście referencji chłodnic powietrza doładowującego (intercoolerów) do popularnych modeli silników turbo. W ofercie ponad 30 referencji nagrzewnic.

Elementy układu chłodzenia wytwarzane są według standardów jakościowych ISO 9001, TS 16949 i podlegają rygorystycznym kontrolom jakościowym. Wszystkie produkty pakowane są w jednolite, trwałe opakowania, zapewniające ich ochronę przed uszkodzeniem podczas transportu i ułatwiające jego magazynowanie.

Pełna oferta produktów Kraft Automotive jest dostępna w sieci sprzedaży firmy Inter-Team oraz u wybranych dystrybutorów handlowych. Więcej informacji na stronie: www.kraft-automotive.com/#produkty

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!