Auto Partner SA rozbudowuje swoją siedzibę

, 22 grudnia 2016, 8:58

Nowoczesne centrum logistyczno-dystrybucyjne Auto-Partner w Bieruniu zostało otwarte w 2014 roku. Już teraz okazało się jednak niewystarczające ze względu na rozrost firmy. Aktualna siedziba AP zostanie rozbudowana.untitled-2

W nadchodzącym roku aktualna siedziba Auto Partner zostanie rozbudowana i do użytkowania zostaną oddane nowe powierzchnie magazynowe i biurowe.

Obecna powierzchnia magazynowa zostanie powiększona o dodatkowe 10 000 m2, co przy postępującym rozwoju firmy jest krokiem niezbędnym. Dzięki temu Auto Partner SA będzie sprawniej i szybciej obsługiwać ponad 70 filii w Polsce oraz przedstawicielstwa za granicą. Powierzchnie biurowe również zostaną powiększone o połowę,  a także przybędzie nowych miejsc parkingowych.

Firma zapowiada, że rozbudowanie powierzchni magazynowej oraz unowocześnienie jej obsługi przyczyni się do zwiększenia stanów magazynowych i poszerzenia asortymentu, wprowadzenia kolejnych marek i linii produktowych. Ponadto  zwiększona będzie dostępność produktów oraz zostanie usprawniona całość procesów logistycznych. Te działania niosą za sobą konieczność zatrudnienia dodatkowych pracowników, a nowe miejsca pracy powstaną zarówno na magazynie, jak i w biurach.

Rozbudowa siedziby Auto Partner jest w toku, prace realizowane są w terminach, zgodnie z harmonogramem. Postępy można śledzić na kanale YouTube:

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 28 grudnia 2016, 8:54 0 0

Ponoć otwierają jakiś magazyn centralny pod Warszawą w Pruszkowie chyba w styczniu, tak słyszałem.

Odpowiedz

Lk, 29 grudnia 2016, 20:04 1 0

To i centralę rozbudowują i jeszcze hub w Warszawie??? Nieźle. Jak szaleć to szaleć.

Odpowiedz