Co na prezent dla mechanika? Podpowiadamy

, 20 grudnia 2016, 22:34

Przychodzi ten czas roku, kiedy wszystkich grzecznych, dorosłych i dzieci, Mikołaj obdarowuje prezentami. Ponieważ święta już za pasem podpowiadamy, jaki prezent może sprawić, że mechanik się uśmiechnie z zadowolenia.

1. Motoryzacyjne spinki do mankietów
901025_2Każdy mechanik ma takie momenty w życiu, gdy służbowe odzienie musi zamienić na elegancką koszulę. Miłość do motoryzacji pozostaje jednak nadal w sercu. Jeżeli rzeczywiście tak jest, miło ją zaakcentować jakimś fikuśnym dodatkiem do ubrania, jak krawat w samochody czy chociażby spinki do mankietów. Tych drugich w Internecie można znaleźć całe mnóstwo, a każda kolejna spinka chwyta za serce równie mocno. Wśród tych bardziej wyróżniających się możemy wymienić te w kształcie licznika prędkości, skrzyni biegów czy klucza francuskiego. Znakomity sposób, by podczas formalnego spotkania przemycić miłość do motoryzacji.

2. Kalendarz motoryzacyjny

febi-kalender-2017-november-kopiowanieChoć niektórym wydawać się może, że pomysł kalendarza jest mocno wyświechtany, to prawda jest taka, że kalendarzy w warsztacie nigdy dość. Wielu liczących się producentów części wypuszcza co roku własne kalendarze. Niemal każdy z nich to prawdziwa perełka, której ilustracjom można przyglądać się godzinami – jak w muzeum. Wiele różnych kalendarzy, każdy od innego producenta, to bardzo ciekawy wystrój warsztatu, który docenią klienci, a także sprawią, że nam będzie się milej pracowało. Oczywiście obdarowując kogoś kalendarzem trzeba uważać, aby wybrać taki ze smakiem, żeby jego treści dostosowane były do panującej świątecznej atmosfery.

3. Głośnik bezprzewodowy

solemate-mini-2-1024x680Praktycy wiedzą, że praca mija znacznie przyjemniej, gdy możemy potupać do czegoś nóżką, albo podokręcać śrubę w rytm ulubionej muzyki. O ile do niedawna warsztaty kojarzyły się z wysłużonym radyjkiem stojącym gdzieś w kącie, to w ciągu ostatnich lat wykonaliśmy taki postęp technologiczny, że nie dziwią już nikogo głośniki na bluetooth. Jest to o tyle ciekawa opcja, bowiem dzisiaj najtańszy bezprzewodowy głośnik to wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych. Oczywiście nie jest to jakość, która zadowoli melomana, ale żeby ożywić pomieszczenie, w którym przeprowadzane są naprawy na pewno wystarczy. Bardzo przyzwoity bezprzewodowy głośnik, który jest w stanie zagra z naprawdę dużą mocą kupimy w okolicach 200 zł.

4. Słuchawka bluetooth

sluchawka-bluetooth-multipoint-jabra-bt2046-do-nokia-lumia-640Dzięki słuchawce bluetooth mechanik może znacznie efektywniej wykorzystywać swój czas pracy. Każdorazowy telefon nie oznacza, że musi on odrywać się od pracy. Wystarczy odebrać połączenie i dalej spokojnie robić swoje. Umożliwia to jednoczesny kontakt z klientem i składanie zamówień i wykonywanie prostych prac warsztatowych, które nie wymagają 100% skupienia. Słuchawka bluetooth przedłuża również żywotność współczesnego telefonu, który jest mało odporny na smar i zabrudzenia, których w warsztacie pełno. Ze słuchawki można również korzystać w czasie wolnym, gdy akurat jedziemy samochodem.

 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

nju, 21 grudnia 2016, 12:18 0 -1

z tym głośnikiem to się w 100% zgodzę. Dostałem na mikołaja głośnik z firmy lamax model se-1 i w pracy od razu raźniej. Małe to i poręczne wszędzie można zabrać, a mój ma jeszcze latareczkę :)

Odpowiedz

Anonim, 21 grudnia 2016, 12:55 1 0

glosnik

Odpowiedz