Egzotyczna wyprawa z Mar-Art Behr Service

, 1 lipca 2008, 0:00

Przedstawiciele firm z Polski, Litwy, Estonii, Rumunii, Słowacji po trwającym 6 miesięcy konkursie zorganizowanym przez Mar-Art. Behr Service udali się w zasłużoną podróż do Maroka. W Casablance obejrzeli m.in. niezwykły meczet Hassana II, pałac królewski oraz park Ligi Arabskiej. Po zwiedzaniu królewskiego Rabatu, udali się do Marakeszu znanego m.in. z tzw. suku, czyli targu, pełnego oryginalnych rękodzieł, gdzie każdy mógł wypróbować swoich zdolności negocjacyjnych.

Humory niezmiennie dopisywały uczestnikom podczas uroczystych kolacji z pokazami tańców berberyjskich i tańców brzucha oraz muzyką arabską. Piękny wieczór z muzyką jazową na żywo spędzili w restauracji u Ricka , znanej ze słynnego filmu „Casablanca”.

Uczestników zachwyciła przejażdżka jeepami w dolinie gór Atlas, a ukoronowaniem przeżyć była jazda na wielbłądach. Nie obyło się też bez krótkiej chwili wytchnienia przy basenie oraz wieczornych rozmów na plaży.

Kolejna tego typu impreza pokazała, że można ze sobą współpracować i doskonale się bawić, a spotkanie w szerszym gronie jest okazją do wymiany doświadczeń i informacji.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!