Nowy asortyment marki Champion w ofercie Fota SA

, 1 lipca 2008, 0:00

W ofercie firmy Fota SA, pojawił się nowy asortyment marki Champion – wycieraczki bezszkieletowe. Oto szczegóły na temat nowych produktów:

Mniejsza wycieraczka: szersze pokrycie
Dwa nowe asortymenty płaskich wycieraczek Championa – jednego z uniwersalnym systemem Master Connector jako bezpośredni wymiennik OE i wąski asortyment z piórami płaskimi do uzupełnienia z połączeniem EZ-Click Championa.
Zastosowane rozwiązanie Master Connector oznacza, że warsztat będzie mógł utrzymywać o 50 % mniejszy magazyn – bez wpływu na pokrycie zapotrzebowania rynkowego.

Master Connector

Rozwiązanie rozwojowe dla rynku płaskich piór

• Pióra płaskie w jakości wyposażenia oryginalnego Champion mogą zostać zamontowane teraz w większości pojazdów wyposażonych w wycieraczki z płaskim piórem.
• Master Connector – wyjątkowy design – ogólna podstawa dla większości adapterów

• Łatwy montaż – wyraźna oparta na kolejnych krokach instrukcja jest dostarczana razem z każdą wycieraczką
• Pewnie i dostępnie z punktu widzenia konserwacji
• Redukuje kompleksowość i stan magazynu

Zasada Master Connectora jest prosta. Oznacza to, że oferowane jest jedno pióro pasujące do wszystkich najczęściej używanych rodzajów podłączeń OE niezależnie od pojazdu.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 7 października 2008, 0:00 0 0

czy mają Państwo pióra Champion o długości 900mm??

Odpowiedz