Kto ponownie zgarnie 1.000 zł ?!

, 1 lipca 2008, 0:00

Niezależny rynek motoryzacyjny faktycznie zagrożony jest brakiem dostępu do danych technicznych służących do naprawy samochodów. Zagrożenie to spowodowane jest faktem, iż Komisja Europejska nie zamierza przedłużać Rozporządzenia GVO, które wygaśnie w 2010 roku. Oznacza to, że przepisy wymagające od producentów pojazdów zapewnienia niezależnym warsztatom ustandaryzowanego dostępu do wszelkiej informacji technicznej związanej z naprawami przestaną obowiązywać. Reprezentanci niezależnego rynku nie mogą się na to zgodzić, bez sprawiedliwego i pełnego dostępu do informacji technicznej, niezależne warsztaty motoryzacyjne będą pozbawione w Polsce i Europie możliwości świadczenia usług serwisowania i naprawy samochodów.

W związku z tym dystrybutorzy części, będący członkami SDCM chętnie pomagają warsztatom i wyrażają gotowość zwiększenia środków na rzecz ochrony ich interesów . Jednocześnie aby pokazać jak ważny jest to aspekt, Stowarzyszenie SDCM podjęło działania informacyjne dla całej branży.
W tym celu zorganizowano konkurs dla warsztatów samochodowych oraz sklepów motoryzacyjnych, w którym na zwycięzców czekają trzy kupony o wartości 1000, 600 lub 300 zł netto na zakup części u dowolnie wybranych dystrybutorów będących członkami Stowarzyszenia.
By wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie zamieszczone na stronie internetowej www.sdcm.pl  
Pytanie ma charakter sondażowy w celu sprawdzenia jakie zdanie mają przedstawiciele z branży motoryzacyjnej.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!