Asseco Business Solutions w Bułgarii

, 1 lipca 2008, 0:00

Asseco Business Solutions podpisało umowę z bułgarską firmą Kosser AD na wdrożenie systemu informatycznego klasy ERP marki Safo. Aplikacja safo.biz ma wspomóc zarządzanie w bułgarskim przedsiębiorstwie. To drugi zagraniczny kontrakt Asseco Business Solutions dotyczący implementacji oprogramowania Safo. Kilka miesięcy temu zakończone zostało wdrożenie w Rosji.

Kosser AD zdecydował się na podpisanie umowy z Asseco BS po wizycie w polskiej spółce JC Auto (obecnie Inter Cars), która od dawna korzysta z systemu safo.biz.

Na miejscu okazało się, że firma Kosser AD stanęła przed istotnym problemem. Spółka posiada system informatyczny, który jednak nie gwarantuje dalszego rozwoju. Z tego powodu i w oparciu o rekomendacje w Polsce, Kosser Ad zdecydował się na zmianę oprogramowania i wdrożenie rozwiązań marki Safo, które z powodzeniem stosowane są w wielu firmach z branży dystrybutorów części zamiennych do samochodów – mówi Piotr Krzyżak, Dyrektor Działu Aplikacji Biznesowych safo.sil.

Po podpisaniu umowy Asseco Business Solutions rozpoczęło prace nad analizą przedwdrożeniową. Na początku lipca zespół składający się z konsultantów i programistów zweryfikuje w Bułgarii wyniki analizy i rozpocznie szkolenia pracowników. System safo.biz w firmie Kosser AD ma zostać uruchomiony jesienią. Zaimplementowane rozwiązanie obejmie przede wszystkim moduły zaopatrzenia, sprzedaży i księgowości. Pozwoli to na automatykę wielu procesów biznesowych, efektywniejsze zarządzanie magazynem i prowadzenie skutecznej polityki cenowej.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!