Regenerowane kompresory i pompy CR w Inter Cars

, 25 czerwca 2008, 0:00

W ofercie Inter Cars pojawiły się regenerowane kompresory klimatyzacji oraz pompy wysokiego ciśnienia typu Common Rail. Regenerowane części dostarczają firmy Airstal oraz Teamec.

Firma Airstal dostarcza Inter Cars regenerowane kompresory klimatyzacji. Oferta firmy to 875 referencji, które znajdują zastosowanie w ponad 5000 samochodach osobowych a także ciężarowych i specjalistycznych. 

Proces regeneracji odbywa się zgodnie z normami producentów kompresorów. Do naprawy zostają stosowane wysokiej jakości podzespoły, a po zakończonym procesie każda jednostka poddawana jest testom na sprawność, wydajność i szczelność (za pomocą helu) na specjalnych testerach (Inficon, Thermolab).
Do każdego kompresora Airstal dołączony jest wydrukowany raport z tych testerów, przedstawiający rzeczywiste parametry danej jednostki. Dzięki surowym wymogom i ciągłej kontroli jakości parametry techniczne stają na poziomie fabrycznie nowych produktów, a klient dostaje 12 miesięczną gwarancję jakości na zakupiony towar.

Z kolei firma Teamec dostarcza Inter Cars zarówno regenerowane kompresory klimatyzacji, jak i pompy wysokiego ciśnienia typu Common Rail.
Wysokociśnieniowe pompy Common Rail regenerowane są w fabryce Teamec w Belgii przy użyciu oryginalnych części zamiennych firmy Bosch. Regeneracja odbywa się z zachowaniem wysokich standardów jakości oraz przy zachowaniu surowych rygorów czystości. Wszystkie produkty przed opuszczeniem magazynu producenta przechodzą serię testów i badań. Pompy, również objęte są 12 miesięczną gwarancją jakości. 

W ofercie Inter Cars S.A. znajduje się obecnie ponad 40 referencji wysokociśnieniowych pomp Common Rail, natomiast oferta sprężarek Teamec to ponad 400 referencji, z których najbardziej popularne są już dostępne w sieci sprzedaży Inter Cars S.A. (Pozostałe będą realizowane na indywidualne zamówienia klientów).
Przy zakupie w.w. regenerowanych kompresorów i pomp CR istnieje możliwość zostawienia w rozliczeniu starych części. Szczegóły ofert znajdują się w drukowanym katalogu, dostępnym w sieci sprzedaży Inter Cars.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!