Dłuższa gwarancja w Master Sport

, 18 czerwca 2008, 0:00

Firma Master-Sport Automobiltechnik GmbH od września 2008 wydłuży okres gwarancji na większość produktów do 3 lat, zostaną również wydłużone gwarantowane przebiegi. Firma planuje wprowadzić gwarancje na elementy zawieszenia na aftermarket na przebieg 80 000km.

Master-Sport zdecydował się przedłużyć okres gwarancyjny ponieważ wprowadzono nowe normy przestrzegania jakości.

Master-Sport Automobiltechnik GmbH podnosi rygorystyczne normy w zakresie materiałów używanych do produkcji części zamiennych i ich wykonawstwa.W Firmie wprowadzono zaostrzone procesy kontroli jakości już na etapie kwalifikowania materiałów i półproduktów używanych do produkcji, kontroli poszczególnych etapów produkcji jak i szczegółową kontrolę produktu finalnego. Automatyzacja produkcji zagwarantowała powtarzalność procesów a co za tym idzie ujednolicenie jakości. – mówią przedstawiciele firmy.

Master-Sport Automobiltechnik GmbH regularnie przeprowadza także testy w sporcie zarówno w rajdach. jak również w extremalnych wyprawach off-roadowych gdzie testowane produkty są poddawane maksymalnym przeciążeniom. Firma przenosi rozwiązania tam testowane do produkcji seryjnej, dając pewność utrzymania bardzo wysokiej wytrzymałości produktów – dodają.

 Więcej informacji na: www.master-sport.de

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!