Systemy Wtryskowe Bosch i Delphi w Inter Cars.

, 3 czerwca 2008, 0:00

Firma Inter Cars S.A. we współpracy z konstruktorami i producentami nowoczesnych systemów wtryskowych, firmą Bosch i Delphi wprowadziła do swej oferty programy partnerskiej współpracy z niezależnymi warsztatami, które mają na celu wsparcie ich rozwoju możliwości serwisowych.

Programy „Bosch Części i Diagnostyka Samochodowa” i „Delphi Service Center – Diesel Point”, potocznie zwane Modułami, w swoim przedmiotowym obszarze mają na celu wsparcie rozwoju możliwości serwisowych niezależnych warsztatów, które nie mają zamiaru biernie patrzeć na zachodzące zmiany w konstrukcjach układów zasilania silników.

Producenci samochodów już dawno przestali stosować rozwiązania gaźnikowe. Ostatnie przypadki miały miejsce w 2004 roku w kilku zakątkach świata. Pośredni wtrysk benzyny jest coraz częściej wypierany przez wtrysk bezpośredni, a w obszarze diesla, układy CR, pompy rozdzielaczowe i pompowtryskiwacze sterowane elektronicznie już w 2001 roku zastąpiły dotychczasowe technologie.

Moduł „Bosch Części i Diagnostyka Samochodowa” funkcjonuje już w sieci Inter Cars S.A. od końca 2006 roku. Do tej pory 165 Warsztatów o zróżnicowanym potencjale i profilu dotychczasowej działalności wyraziło chęć przystąpienia do współpracy, 30 spośród nich już przystąpiło do współpracy, a 10 jest w trakcie. Do Partnerów, którzy przystąpili do Modułu firma Bosch regularnie wysyła informacje techniczne, a w tym roku wszyscy Partnerzy otrzymają złotą kartę członkowską Klubu Experta Bosch i odrębną podstronę na stronach www klubu z większą ilością porad technicznych.

Moduł „Delphi Service Center – Diesel Point” obejmuje swym zakresem przede wszystkim układy Delphi Common Rail stosowane w silnikach samochodów osobowych, dostawczych, ciężarówkach, a także maszynach rolniczych i do prac ziemnych. Model działania Modułu zakłada stałą, bezpośrednią współpracę filii Inter Cars S.A. z niezależnymi warsztatami podczas wdrożenia i realizacji poszczególnych jego etapów przy intensywnej pomocy merytorycznej, produktowej i technicznej pracowników działu „Samochodowe Systemy Wtryskowe” oraz wsparciu ze strony firmy Delphi.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!