Program TYRElife – propozycja Pirelli

, 20 maja 2008, 0:00

Synonimem polskich dróg ciągle są dziury, brak poboczy, czy wysokie krawężniki, czego efektem są częste wizyty u wulkanizatora, naprawy uszkodzeń lub ponadplanowe wymiany opon. Pirelli proponuje klientom program TYRElife, który gwarantuje bezpłatną wymianę uszkodzonej opony, lub jej refundację (w zależności od jej wieku). Warunkiem przystąpienia do uruchomionego w kwietniu 2008 programu jest zakup kompletu opon Pirelli w jednym z punktów partnerskiej sieci Driver Polska. 

Usługi TYRElife świadczone są przez 24 miesiące od daty zakupu opon. Każdy uczestnik programu, po prostej rejestracji w punkcie sprzedaży, otrzymuje kartę „TYRElife – dłuższe życie Twoich opon”, a następnie systematycznie (3 krotnie w ciągu 24 miesięcy) sprawdza stan ogumienia podczas wizyt w jednym z serwisów Driver. Wizyty są odnotowywane w systemie, co w przypadku wystąpienia szkody, pozwala (po okazaniu karty członkowskiej) na sprawną wymianę opony. 

Wymianę przewidziano w przypadku przecięcia lub przebicia opony (gwoździe, kawałki przedmiotów, itp.), uderzenia o krawężnik i w przypadku pożaru. Program nie obejmuje opon uszkodzonych w wyniku aktów wandalizmu. Znaczenie ma tu również wiek i przebieg pojazdu.

Szczegółowe zasady wymiany uszkodzonych opon i program TYRElife są dostępne na www.pirelli.pl/tyrelife  

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!