MANN+HUMMEL – „Dostawcą Roku 2007”

, 13 maja 2008, 0:00

Już po raz 16. z rzędu General Motors przyznał koncernowi MANN+HUMMEL miano dostawcy roku i wyróżnił go nagrodą „Best of the Best”. Partner rozwojowy i dostawca na wyposażenie seryjne dla międzynarodowego przemysłu samochodowego otrzymał nagrodę za całokształt świadczonych przez siebie usług, jako dostawca części i serwisu.

„MANN+HUMMEL otrzymuje wyróżnienie za doskonałe osiągnięcia i znaczący wkład w produkcję naszych samochodów w formacie międzynarodowym.” – powiedział Bo Andersson, Wiceprezydent Global Purchasing and Supply Chain Grupy GM, odpowiedzialny za swiatowe zakupy i dostawców.

„To ponowne wyróżnienie przez General Motors bardzo nas cieszy, ponieważ potwierdza słuszność naszej strategii i naszej orientacji na klienta” – komentował dr Dieter Seipler, Przewodniczący Zarządu MANN+HUMMEL.

GM utworzył nagrodę „Dostawca Roku” w 1992 roku. Zespół osób odpowiedzialnych za zakupy, technikę, sprzedaż i logistykę od tej pory wybiera corocznie grono zwycięzców. Decyzje jury są odzwierciedleniem wydajności dostawców w kwestii jakości, obsługi klienta, technologii i ceny. W tym roku uhonorowano 92 poddostawców za szczególne osiągnięcia w roku 2007.

Szef MANN+HUMMEL dr Dieter Seipler i Claude Mathieu, szef MANN+HUMMEL USA, odebrali nagrodę 26 kwietnia w Jacksonville na Florydzie.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!