Ruszyła budowa Centrum Logistycznego Inter-Team

, 7 maja 2008, 0:00

W środę 16.04.2008 odbyła się uroczystość oficjalnego rozpoczęcia budowy Centrum Logistycznego firmy Inter-Team w Chlebni nieopodal Grodziska Mazowieckiego.

Nowe Centrum Logistyczne firmy Inter-Team będzie czteropoziomowym obiektem o łącznej powierzchni magazynowej przekraczającej 24000 m2, wyposażonym w windy towarowe, taśmociągi i nowoczesne systemy wysyłek. Zaprojektowano je tak, aby umożliwić w przyszłości dalszą rozbudowę i modernizację. Oprócz magazynu na terenie obiektu powstanie budynek administracyjny o powierzchni 400 m2. Lokalizacja magazynu została przewidziana w pobliżu planowanej autostrady wschód-zachód, tak, aby towar możliwe najszybciej docierał do wszystkich oddziałów Inter-Team na terenie całego kraju. Nowy obiekt sprosta wymaganiom rozwijającej się firmy. 

Po przemówieniu Prezesa Inter-Team Pana Adama Szewczyka, który przybliżył zaproszonym oficjelom charakter firmy, cel rozwoju i budowy Centrum Logistycznego nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi. Następnie odbył się obchód po placu budowy, po czym zaproszono Gości na poczęstunek. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!