Testery Salus dla szkół

, 6 maja 2008, 0:00

Firma WSOP z Gliwic dostarczyła do 33 Centrów Kształcenia Praktycznego w całym kraju 100 testerów diagnostycznych Salus AM PRO 10 oraz urządzeń do kontroli i ustawienia świateł Tecnolux.
Ministerstwo Edukacji wybrało tester Salus AM PRO 10 jako diagnoskop dla edukacji przyszłych elektromechaników samochodowych. Realizacja dostawy nastąpiła w ramach przetargu „zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych” organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i zakończyła się w lutym 2008 roku. Obejmowała kompleksowe wyposażenie stanowisk do przeprowadzania egzaminów zawodowych w szkołach.

Przyszli elektromechanicy pojazdów samochodowych kształcą się przy użyciu urządzeń Salus AM PRO 10. Testery te dedykowane są szczególnie do samochodów marek europejskich i azjatyckich. W standardzie każde urządzenie dostarczone do szkół – oprócz przewodów do diagnostyki poprzez złącze diagnostyczne – zawiera między innymi oscyloskop 4-kanałowy, multimetr, zestaw do pomiarów strony pierwotnej i wtórnej układu zapłonowego, zestaw do pomiarów ciśnienia oraz wiele innych.

Już niebawem funkcjonalność diagnoskopów Salus znacząco wzrośnie dzięki kolejnym urządzeniom peryferyjnym, takim jak: ultraplexer i przyrząd do diagnostyki linii CAN.
Wyłącznym dystrybutorem testerów Salus w Polsce jest firma WSOP.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!