Info-Gol poszerza ofertę

, 29 kwietnia 2008, 0:00

Firma PPHU Info-Gol z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Sadowej 18 jest hurtownią, obecną na rynku od 1996 roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma dokonała rozszerzenia oferty sprzedaży produktów.

Info-Gol został dystrybutorem części do układów chłodzenia marki TYC
.
W magazynie firma posiada już szeroki asortyment chłodnic wody, elektrowentylatorów oraz skraplaczy klimatyzacji. Od 5. maja 2008r. zostanie uruchomiony także sklep internetowy www.esklep.info-gol.com.pl , w którym zarejestrowane w systemie firmy oraz warsztaty będą miały możliwość sprawdzenia dostępności , cen oraz będą mogły zamówić online towar.
Poprzez pryzmat wprowadzonych zmian firma Info-Gol liczy na zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klientów.

TYC Brother Industrial Co. powstało w 1986. Firma jest znana głównie jako producent oświetlenia samochodowego i motocyklowego, ale nie jest to jej jedyna forma aktywności na rynku części samochodowych. Również ważną pozycję w ofercie TYC zajmują lusterka samochodowe oraz termika pod postacią chłodnic i wentylatorów chłodnicy. Łącznie oferta na termikę obejmuje ok. 400 pozycji, rozkładając się mniej więcej po połowie na chłodnice i wentylatory.
Zainteresowane osoby mogą otrzymać katalog wraz z cennikiem.
Szczegółowe informacje można uzyskać pod telefonem: 0-62 735 45 09

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!