Eliminacje do Drużynowych Mistrzostwa Mechaników – Jarosław

, 29 kwietnia 2008, 0:00

26 kwietnia 2008r. na rynku w Jarosławiu, w wiosennej aurze odbyły się kolejne, trzecie już zawody z cyklu II Drużynowych Mistrzostw Mechaników Samochodowych, organizowanych przez firmę Moto-Profil. Lokalnym organizatorem imprezy była firma Inter Auto – Paweł Ujma.
Do walki przystąpiły reprezentacje 10 warsztatów samochodowych, którzy rozwiązywali test wiedzy teoretycznej, składający się z 35 pytań. Do etapu praktycznego zakwalifikowały się finałowe 4 drużyny. W części praktycznej mechanicy musieli wykazać się znajomością części samochodowych, szybką i profesjonalną naprawą samochodów, a także sprawnością fizyczną, podczas przeciągania samochodu dostawczego.

Po pełnym emocji oczekiwaniu i koniecznej dogrywce poznaliśmy zwycięzców.

Na czwartym miejscu uplasowała się firma GIŻYCKI.
Trzecie miejsce zajęła firma BABIK.
Drugie miejsce wywalczyła firma SYDOR/WYCZAWSKI.
Pierwsze miejsce zdobyła firma KRZESZOWIEC KOWAL.

Wszyscy, którzy nie brali udziału w konkurencjach samochodowych mogli uczestniczyć w wielu innych zajęciach, przygotowanych specjalnie dla tych, u których motoryzacja nie jest najmocniejszą stroną. Zawody w podbijaniu piłki, skoki przez skakankę, przeciąganie liny oraz wiele konkursów i moc atrakcji sprawiły, że nikt z przybyłych tego dnia na jarosławski rynek nie mógł narzekać na nudę.

Po części oficjalnej i wręczeniu nagród, nastąpiła część rozrywkowa. Dla mechaników i kibiców zagrał coverowy zespół STAUROS.
Następne mistrzostwa już w Stalowej Woli – 3 maja.

Wielki finał 14 czerwca br. podczas V Międzynarodowych Targów Wiedzy Technicznej i Szkoleń w katowickim Spodku. Pula nagród to 40 tys. zł.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!