Spotkania z Tomex Hamulce

, 23 kwietnia 2008, 0:00

Obchodząca w tym roku swoje 30. lecie firma Tomex prezentowała nowe produkty podczas VI Targów Motoryzacyjnych, jakie odbyły się w dniach 19-20 kwietnia w bydgoskiej hali „Łuczniczka”.

W trakcie tego wydarzenia zaprezentowane zostały nowości techniki motoryzacyjnej, odbyła się prezentacja wielu modeli samochodów, a także dni te były okazją dla kilku tysięcy osób odwiedzających Targi, aby spotkać się z przedstawicielami wielu koncernów branży motoryzacyjnej. Impreza współorganizowana była przez firmę Gordon.

Impreza ta była również okazją do pełnej prezentacji programu lojalnościowego Bonus, jaki został uruchomiony dla wszystkich punktów kupujących klocki i szczęki hamulcowe Tomex. Firma zainaugurowała tym samym swój sezon targów motoryzacyjnych w Polsce, a jeszcze w tym roku stoisko tego producenta będzie można odwiedzić także podczas organizowanych przez firmę Moto-Profil czerwcowych V Targów Wiedzy Technicznej i Szkoleń oraz tradycyjnie już na wrześniowych Targach Automechanika we Frankfurcie.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!