BHMD wśród Gazel Biznesu 2007

, 23 kwietnia 2008, 0:00

Firma BHMD znalazła się w prestiżowym gronie Gazel Biznesu 2007. Jest to tytuł przyznawany przedsiębiorstwom, które rozwijają się najdynamiczniej, osiągają bardzo dobre wyniki finansowe i są rzetelnymi partnerami w biznesie.

Uroczystość została zorganizowana przez Puls Biznesu 21 kwietnia tego roku w Teatrze Polskim w Warszawie.
Rankingi przedsiębiorstw opracowała firma Coface Poland. Pełna lista laureatów Gazel Biznesu 2007 pojawiła się w specjalnym dodatku dziennika oraz na stronie www.gazele.pl  .

Gazele Biznesu mimo licznych analogii do swoich zoologicznych protoplastek różnią się od nich tym, że zamieszkują praktycznie całą Europę. Podobne zestawienia Gazel Biznesu opracowywane są w Danii, Szwecji, czy w Rosji. Zdaniem Pulsu Biznesu Gazela, to firma, która dzięki szybkiemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród konkurentów. Cechuje ją nieskazitelna reputacja, uczciwość wobec kontrahentów, pracowników, a także wobec… skarbu państwa.

„Nie bez znaczenia dla renomy rankingu, jest fakt, że udział w nim jest całkowicie bezpłatny, a ocena bezstronna. Firma musi obronić się wyłącznie osiągniętymi rezultatami, które w tym zestawieniu są jedynym kryterium.“ – mówi prezes Coface Poland Katarzyna Kompowska.
Baza danych Coface Poland to 460 tys. polskich firm. Takie źródło pozwala na rzetelną selekcję kandydatów do tego tytułu. 

 

Komentarze

Brak komentarzy!