Zmiany w kierownictwie Federal-Mogul Motorparts

, 7 grudnia 2016, 11:50

Federal-Mogul Motorparts, ogłosił zmiany personalne na stanowiskach kierowniczych firmy w regionie EMEA (Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki) oraz w działach Braking i Corporate Development.

Na stanowiskach kierowniczych zasiedli:

  • Andrew Sexton – EMEA Aftermarket and Regional President, EMEA,
  • Neville Rudd – Senior Vice President, Global Braking,
  • Detlev Baudach – Senior Vice President, Global OE Sales and EMEA Aftermarket Commercial Strategy,
  • Alok Agrawal – Vice President, Strategy and Corporate Development.
     

Andrew Sexton został mianowany na EMEA Aftermarket and Regional Presidenta, EMEA, stanowisko podlegające bezpośrednio Danielowi A. Ninivaggi, CEO Federal-Mogul Motorparts. W ciągu 16 lat pracy w Federal-Mogul Motorparts Sexton piastował różne funkcje o rosnącym zakresie odpowiedzialności – wśród nich dyrektora w dziale Powertrain odpowiedzialnego za uszczelki i łożyska ślizgowe w regionie Azji i Pacyfiku; dyrektora generalnego produktów uszczelniających; Vice Presidenta ds. produktów uszczelniających i silnikowych, a ostatnio Senior Vice Presidenta ds. produktów uszczelniających, silnikowych i usług serwisowych underhood. W najbliższym czasie Sexton nadal będzie kierować działaniami w zakresie produktów uszczelniających, silnikowych i usług serwisowych na poziomie globalnym, a jego miejscem pracy będzie europejska centrala Federal-Mogul Motorparts w Kontich (Belgia).

Neville Rudd został mianowany na stanowisko Senior Vice Presidenta, Global Braking, podległe Danielowi A. Ninivaggi. Rudd rozpoczął pracę w Federal-Mogul Motorparts w 2012 roku, przechodząc z firmy TRW. Zajmował stanowiska o rosnącym zakresie odpowiedzialności, w tym dyrektora ds. operacyjnych, Vice Presidenta ds. operacji globalnych, a ostatnio Vice Presidenta i COO, odpowiedzialnego za produkty hamulcowe na poziomie globalnym.

Detlev Baudach awansował na stanowisko Senior Vice Presidenta, Global OE Sales and EMEA Aftermarket Commercial Strategy. Będzie raportować do Daniela A. Ninivaggi, CEO Federal-Mogul Motorparts oraz Andrew Sextona, szefa firmy w regionie EMEA. Baudach zachowa swoje dotychczasowe obowiązki w zakresie sprzedaży i marketingu oraz zarządzania programem na rynku globalnym OE. Baudach pracuje w Federal-Mogul Motorparts od 2009 roku. Wcześniej swoje umiejętności kierownicze zdobywał w sprzedaży, inżynierii i działach operacyjnych, pracując w kilku znanych europejskich firmach z branży motoryzacyjnej.

Alok Agrawal został powołany na nowo utworzone stanowisko Vice Presidenta, Strategy and Corporate Development, podlegające Danielowi A. Ninivaggi. Przed rozpoczęciem pracy w Federal-Mogul Motorparts, Agrawal piastował różne funkcje o coraz większym zakresie odpowiedzialności w Ford Motor Company, AT Kearney oraz w firmach uznawanych za wiodących dostawców dla branży motoryzacyjnej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!