Drużynowe Mistrzostwa Mechaników Samochodowych – runda wiosenna

, 15 kwietnia 2008, 0:00

5 kwietnia 2008r. rozpoczęła się wiosenna runda Drużynowych Mistrzostw Mechaników Samochodowych (DMMS), druga ze sztandarowych imprez firmy Moto-Profil.

To impreza piknikowa, łącząca w sobie elementy rywalizacji, integracji oraz wspólnej zabawy. Mistrzostwa organizowane są z lokalnymi partnerami handlowymi firmy Moto-Profil – najlepszymi hurtowniami i sklepami motoryzacyjnymi.
Na Mistrzostwa składają się 11 eliminacji lokalnych, rywalizacja obejmuje zadania teoretyczne i praktyczne. Zwycięscy poszczególnych eliminacji biorą udział w Wielkim Finale 14 czerwca 2008 roku, podczas V Międzynarodowych Targów Wiedzy Technicznej i Szkoleń w katowickim Spodku. Pula nagród wynosi 40 tys. zł.
Imprezę sponsorują: Monroe, Gates, Ate, Febi, Fag, Hazet, Ina, Italcom, Luk, NGK, TRW, Valeo, RTS, Walker.

Na starcie eliminacji mistrzostw 5 kwietnia 2008 w Chojnicach, firma Szypryt, lokalny organizator imprezy, zadbał o to, aby licznie zgromadzeni widzowie i uczestnicy zapamiętali to wydarzenie na długo i wspominali szczególnie sympatycznie. Gospodarz zaprosił do wspólnej zabawy aż 33 zespoły mechaników.
Najlepszą drużyną mechaników okazała się reprezentacja firmy: AUTO – OBSŁUGA,
II miejsce zajęli reprezentanci firmy ODEJEWSKI,

III miejsce zajęła firma AUTO – RETRO,
IV miejsce zajęła firma ROMAN SERWIS.

Pułtusk to drugie miasto, w którym odbyły się eliminacje II Drużynowych Mistrzostw Mechaników Samochodowych. Głównym gospodarzem tego wydarzenia była firma Auto Części Gogolewscy – Inter Auto, a o tytuł najlepszego warsztatu w okolicy rywalizowały 22 drużyny.
I miejsce wywalczyła firma ZS Serwis,

II miejsce zdobyli reprezentanci firmy Auto Service Golatowski,
III miejsce zajęła firma Auto – Sport,
IV nagrodę otrzymała firma Mechanika Pojazdowa Kalinowski.

We wszystkich miastach eliminacji dla zebranych gości – mniej zainteresowanych motoryzacją odbywają się różnego rodzaju konkursy i zabawy z nagrodami.
Dodatkową atrakcją przygotowaną przez lokalnego organizatora oraz władze miasta był pokaz samochodów militarnych, a także pokazy strażackie. Na widzów, uczestników i ich bliskich czekał catering, zimne piwo, oraz koncert zespołu Stauros.

Częścią finałową było wręczenie nagród zwycięskim zespołom, gratulacje i podziękowania a także wesoła zabawa do późnych godzin nocnych.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!