Nowy wieszak produktowy na spirale Unicoil™

, 9 kwietnia 2008, 0:00

Firma Gates opracowała atrakcyjny wieszak produktowy umożliwiający ekspozycję i łatwy dobór produktów Unicoil™. Spirale Unicoil™ stanowią najnowsze rozwiązanie Gates dla łatwego formowania węży w dowolnym kształcie.

Firma Gates wprowadziła ostatnio do oferty nowy produkt dla układów paliwowych i chłodzenia. Spirale Unicoil™ to rozwiązanie do szybkich i niestandardowych napraw.

Unicoil™ składa się ze spirali i zespolonego z nią elastycznego grzbietu, co zapobiega wyprostowaniu lub skręceniu węża. Umieszczając Unicoil™ na prostym wężu i wyginając go, można w kilka sekund uzyskać pożądany kształt.

W związku z dużym zainteresowaniem tego typu rozwiązaniem, firma Gates opracowała wieszak (z opisami również w języku polskim) dostarczany ze wszystkimi dostępnymi obecnie rozmiarami Unicoil™, ułatwiający właściwą ekspozycję i sprzedaż. W przypadku zamówienia otrzymuje się jeden wieszak wraz z 40 spiralami pogrupowanymi po 3 szt. (z wyjątkiem największych rozmiarów, które są grupowane po 2 szt.).

Spirale Unicoil™ nie muszą być stosowane wyłącznie w aplikacjach samochodowych, gdzie węże odgrywają istotną rolę. Zakres zastosowań oraz potencjał dla tego typu produktów jest nieograniczony.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Maras., 13 grudnia 2018, 14:18 0 0

Jaka jest Cena tego wieszaka?

Odpowiedz