Nowy wieszak produktowy na spirale Unicoil™

, 9 kwietnia 2008, 0:00

Firma Gates opracowała atrakcyjny wieszak produktowy umożliwiający ekspozycję i łatwy dobór produktów Unicoil™. Spirale Unicoil™ stanowią najnowsze rozwiązanie Gates dla łatwego formowania węży w dowolnym kształcie.

Firma Gates wprowadziła ostatnio do oferty nowy produkt dla układów paliwowych i chłodzenia. Spirale Unicoil™ to rozwiązanie do szybkich i niestandardowych napraw.

Unicoil™ składa się ze spirali i zespolonego z nią elastycznego grzbietu, co zapobiega wyprostowaniu lub skręceniu węża. Umieszczając Unicoil™ na prostym wężu i wyginając go, można w kilka sekund uzyskać pożądany kształt.

W związku z dużym zainteresowaniem tego typu rozwiązaniem, firma Gates opracowała wieszak (z opisami również w języku polskim) dostarczany ze wszystkimi dostępnymi obecnie rozmiarami Unicoil™, ułatwiający właściwą ekspozycję i sprzedaż. W przypadku zamówienia otrzymuje się jeden wieszak wraz z 40 spiralami pogrupowanymi po 3 szt. (z wyjątkiem największych rozmiarów, które są grupowane po 2 szt.).

Spirale Unicoil™ nie muszą być stosowane wyłącznie w aplikacjach samochodowych, gdzie węże odgrywają istotną rolę. Zakres zastosowań oraz potencjał dla tego typu produktów jest nieograniczony.

 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Maras., 13 grudnia 2018, 14:18 0 0

Jaka jest Cena tego wieszaka?

Odpowiedz