Kompresory klimatyzacji Airstal

, 8 kwietnia 2008, 0:00

W ofercie części zamiennych do napraw i serwisu układów klimatyzacji w pojazdach samochodowych pojawiły się regenerowane kompresory klimatyzacji producenta Airstal.

Firma ta, należąca do stowarzyszenia APRA (Automotive Parts Remanufacturers Assosiation) jest specjalistą w branży regeneracji tych produktów. Inter Cars S.A. jest wyłącznym dystrybutorem tych wyrobów w Polsce.

Oferta kompresorów klimatyzacji Airstal to 875 referencji, które znajdują zastosowanie w ponad 5000 samochodach osobowych, ciężarowych oraz specjalistycznych, co daje pokrycie ponad 90% zapotrzebowanie rynku na te produkty.

Proces regeneracji odbywa się zgodnie z normami producentów kompresorów. Do naprawy zostają stosowane tylko podzespoły, których jakość gwarantują renomowani producenci, a po zakończonym procesie każda jednostka poddawana jest testom na sprawność, wydajność i szczelność (za pomocą helu) na specjalnych testerach (Inficon, Thermolab). Do każdego kompresora dołączony jest wydrukowany raport z tych testerów, przedstawiający rzeczywiste parametry danej jednostki. Dzięki tak surowym wymogom i ciągłej kontroli jakości parametry techniczne stają na poziomie fabrycznie nowych produktów, a klient dostaje 12 miesięczną gwarancję jakości na zakupiony towar. Kompresory Airstal są już napełnione przez producenta odpowiednią ilością oleju typu PAG (ilość wlanego oleju jest podana na etykiecie zamieszczonej na towarze), a wewnątrz opakowania znajduje się karta gwarancyjna wraz z kryteriami przyjęcia wymontowanych sprężarek. Produkty te są oczywiście dostępne w formie sprzedaży TR – tzn. z możliwością odpłatnego zwrotu starego kompresora.

Dobór sprężarek do poszczególnych pojazdów ułatwi drukowany katalog, który jest dostępny w sieci sprzedaży Inter Cars S.A. od marca 2008r. Równolegle referencje pojawią się również w IC_Katalogu.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!