Nowości Nissens

, 19 marca 2008, 0:00

Firma Nissens wprowadziła w marcu 2008 do swojej oferty kolejne nowości. Wśród nich znalazły się chłodnice cieczy do VW Eos, Jetta i Passat (05-), w wersjach silnikowych 2.0 TDI z pompowtryskiwaczami oraz Jetta i Touran ze słabszymi silnikami 1.9 TDI. Poza tym oferta wzbogaciła się o chłodnicę cieczy do Mazdy 323 (98-) 2.0 TD, chłodnicę do Mercedesa T2 VARIO (96-).
Ponadto w sprzedaży znajdzie się chłodnica do popularnej Toyoty Avensis (03-) w wersji silnikowej 2.0i 16V z przekładnią automatyczną. Do oferty wprowadzono także dwa intercoolery do Fiata Linea (07-): dla popularnej wersji 1.3 JTD oraz do 1.4i T-JET.

Kolejnych kilka nowości pojawiło się w zakresie chłodnic klimatyzacji (kondenserów). Są to: kondenser do Toyoty Hi-Lux (94-), kondenser do Suzuki Ignis / Subaru Justy (03-) oraz zasługująca na szczególną uwagę ze względu na popularność auta – chłodnica klimatyzacji do RVI Magnum E-TECH (00-).

Wszystkie wymienione produkty dostępne są już w sprzedaży. Produkty linii „First Fit”, zawierające wszystkie niezbędne do montażu chłodnicy elementy, oznaczone są specjalnym logo „First Fit”.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!