Wyrwij coś na lato

, 5 marca 2008, 0:00

Już 1 marca 2008 roku w sieci sprzedaży Fota SA wystartowała, największa jak do tej pory akcja promocyjna pod hasłem „Wyrwij cos na lato” ; program potrwa do 30 czerwca 2008 roku.
Po raz pierwszy w historii Foty organizator gwarantuje tak spektakularne nagrody, przeznaczyła na ten cel okrągłą sumę 250 000 zł miesięcznie. Realizacja nagród gwarantowanych będzie przeprowadzana za pomocą wirtualnych bonów do wykorzystania w specjalnie przygotowanym sklepie internetowym. Warunkiem otrzymania nagród będą indywidualne progi zakupowe.

Każdy biorący udział w akcji będzie mógł sam wybrać nagrody, które chce otrzymać. Do dyspozycji będzie miał między innymi specjalistyczny sprzęt warsztatowy, AGD, bony na wycieczkę zagraniczną i wiele, wiele innych nagród.
Nagrody rzeczowe to nie koniec atrakcji! Do wygrania są także nagrody pieniężne. Już po pierwszym miesiącu trwania akcji „Wyrwij coś na lato” klienci otrzymają żywą gotówkę za największe wzrosty zakupów oraz za największe zakupy (nagrody pieniężne dotyczącą tylko miesiąca marca 2008). Na ten cel przeznaczono 50 000 zł w gotówce.

Akcja „Wyrwij coś na lato” jest szczególna z kilku powodów:

Po pierwsze nagrody są gwarantowane, nie ma losowania.
Po drugie w akcji bierze udział bardzo szeroki asortyment oferty Fota S.A.
Po trzecie: atrakcyjne nagrody – każdy sam wybiera jakiej wartości nagrody chce otrzymać.

Dodatkowo klienci będą premiowani we wszystkich, równocześnie działających, akcjach promocyjnych w sieci sprzedaży Fota SA – Premium Racing 2, Gratisowych Litrach Kager oraz Kageromanii. Dzięki temu można zostać nagrodzonym nawet 4 razy podczas jednej transakcji.

Więcej szczegółów dotyczących akcji można znaleźć w regulaminie konkursu znajdującym się na stronie internetowej www.fota.pl. Szczegółowych informacji o promocji udzielać będą pracownicy filii oraz przedstawiciele handlowi firmy.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!