Firma Paradowscy AMP SJ wspiera niezależny rynek

, 20 lutego 2008, 0:00

Niezależny rynek motoryzacyjny zagrożony jest przez działania koncernów samochodowych. W obronie tego rynku potrzebna jest integracja i wspólne działania firm z branży motoryzacyjnej. Organizacją, która jednoczy i reprezentuje interesy producentów samochodowych części zamiennych jest Grupa Inicjatywna Producentów GIP.

W lutym 2008 roku nowym członkiem Grupy Inicjatywnej Producentów została firma Paradowscy AMP SJ.

Firma Paradowscy AMP SJ jest producentem zaworów ssących i wydechowych do silników spalinowych oraz dystrybutorem wielu innych części zamiennych do tych silników.
Firma Paradowscy AMP SJ odniosła szereg sukcesów w kraju jak i za granicą wyrażonych certyfikatami jakości, prestiżowymi nagrodami Lidera Przedsiębiorczości (1999,2003), uzyskaniem tytułu Solidna Firma w 2002r. oraz zdobyciem Medalu Europejskiego.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.paradowscy.pl.  

Wspólne działania firm przystępujących do Grupy Inicjatywnej Producentów mają wpływ na przyszłość niezależnego rynku motoryzacyjnego. Poszerzając grono Grupy GIP, nie tylko ją wzmacniamy, ale również zwiększamy skuteczność podjętych kroków dla obrony tego rynku.

Informacji o współpracy z Grupą Inicjatywną Producentów udziela Pani Agnieszka Mądry – info@gip.org.pl, tel.: 0607 470 967

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!