Auto-Boss ma nowego dyrektora handlowego

, 19 lutego 2008, 0:00

Dyrektorem handlowym firmy Auto-Boss, wieloodziałowego dealera marki Ford i Volvo z województwa śląskiego, został Robert Szymański. Do tej pory Robert Szymański zarządzał takimi dealerstwami Forda jak Euromobil w Bielsku-Białej, Euromotor Bratislava na Słowacji, czy salonem marki Marcedes-Benz oraz Chrysler/Jeep/Dodge Sobiesław Zasada w Bielsku Białej. Stanowisko objął od lutego 2008 i będzie odpowiedzialny za konsekwentną realizację strategii rozwoju firmy, dalszy wzrost sprzedaży i udziału w rynku, zarządzanie salonami w Chorzowie i Bielsku-Białej.

W firmie Auto-Boss na stanowisku dyrektora handlowego, zastąpił Tomasza Rytwińskiego.

 

Dowiedz się więcej

AUTOBOSS A100 w ofercie Dax-Pol
AUTOBOSS A100 w ofercie Dax-Pol

Firma Dax-Pol wprowadza na rynek innowacyjne urządzenie łączące w sobie geometrię i diagnostykę samochodową. Jest to AUTOBOSS A100. Nowość w  Dax-Polu AUTOBOSS A100 to nowoczesny skaner diagnostyczny Av30 Elite, precyzyjne urządzenie do zbieżności i pojemny wózek narzędziowy zintegrowane w jednym urządzeniu. Jest to pierwsze mobilne urządzenie do zbieżności na świecie. Zalety urządzenia:   Stabilność oparta […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 13 marca 2009, 0:00 0 0

Gratulacje salon w porzadku kupilem Fokusa ,Mondeo i zamierzam KUGE

Odpowiedz