Kup 4 litry, Dostaniesz 5

, 19 lutego 2008, 0:00

Pod takim hasłem w marcu 2008 roku firma Valvoline rozpocznie akcję promocyjną dla swoich klientów. Przy zakupie 5 litrowego opakowania półsyntetycznego oleju MaxLife 10W-40 klient zapłaci tylko za 4 litry. Tym samym 1 litr oleju otrzyma Gratis!

MaxLife jest półsyntetycznym olejem stworzonym specjalnie do silników samochodów z większym przebiegiem (powyżej 100.000 km). Dzięki dodatkowym składnikom, takim jak komponenty czyszczące i chroniące uszczelki, MaxLife pomaga odmłodzić najważniejsze elementy sinika, zapewniając mu długotrwałą żywotność. Działanie i zalety oleju MaxLife zostały po raz kolejny potwierdzone przez niemiecki instytut TÜV Nord, który w wyniku przeprowadzonych badań udowodnił, że MaxLife zmniejsza średnio o 40% zużycie oleju, redukuje utlenianie i powstawanie osadów oraz zapewnia dobrą pracę silnika.

W ramach promocji firma Valvoline proponuje swoim klientom ofertę zakupu półsyntetycznego oleju MaxLife 10W-40 w promocyjnym opakowaniu powiększonym o 1L. Etykieta 5-litrowego oleju będzie zawierała informację o 1-litrze gratis. Oferta promocyjna będzie ważna od 15 marca do 15 maja 2008 lub do wyczerpania zapasów.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!