ZUH Sosnowski Oddział Południe

, 5 lutego 2008, 0:00

Od lutego 2008r. gdańska firma ZUH Sosnowski umacnia swoją pozycję w Polsce południowej, poprzez utworzenie stałego oddziału terenowego Południe.
W siedzibie oddziału możliwe jest przeprowadzenie szkoleń i prezentacji urządzeń. Docelowo znajdować się tu będzie także magazyn produktów oraz części zamiennych, co przyspieszy pracę serwisu oraz pozwoli na szybszą realizację dostaw do Klientów.
Oddział zatrudniać będzie handlowców oraz serwisantów odpowiedzialnych za naprawy i montaż urządzeń na terenie województwo Polski południowej.

Wybór lokalizacji oddziału tuż przy południowej obwodnicy Krakowa pozwala na szybki dojazd do Klientów w województwach południowej Polski.
Czas dojazdu drogą krajową nr 4 w kierunku wschodnim do Tarnowa i Rzeszowa, w kierunku zachodnim autostradą A4 do Katowic, Opola i Wrocławia, oraz drogą S1 do Częstochowy, drogą krajową nr 7 do Kielc i Radomia nie przekracza obecnie 3 godzin. W kierunku Lublina, który także podlega pod oddział południowy czas dojazdu wynosi ok. 4 godzin.

Adres oddziału:
ZUH Sosnowski Oddział Południe
30-442 Kraków, ul. Zawiła 8a

Tel./fax.: 012 391 75 00

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!