Atrakcje dla zMobilizowanych

, 29 stycznia 2008, 0:00

Któż nie chciałby zobaczyć jak powstaje słynne Porsche? Taką okazję dawał udział w ogólnopolskim programie „zMobilizowany warsztat” organizowanym przez ExxonMobil, a skierowanym do niezależnych warsztatów samochodowych.

Zakończyła się pierwsza edycja programu realizowana przy okazji 15-lecia obecności firmy na polskim rynku. ExxonMobil zaprosił około 1400 warsztatów. Wystarczyło zmobilizować się do poszerzenia wiedzy o produktach Mobil, odpowiednio umieścić materiały reklamowe i jak najszybciej potwierdzić wykonane zadania. Już niebawem zostanie ogłoszona formuła drugiej edycji programu.

Program zMobilizowany warsztat to nagrody gwarantowane i niespodzianki, fachowe materiały szkoleniowe, materiały reklamowe dla warsztatu, gadżety dla klientów, a dla najlepszych – wycieczka do fabryki Porsche.
Na początku marca, 30-stu najbardziej zMobilizowanych będzie z bliska przyglądać się procesowi produkcji. Będą mogli także przejechać się jednym z modeli Porsche – jako kierowca w Porsche Cayenne i jako pasażer w Porsche Carrera. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!