Osram Night Breaker – pokonaj noc!

, 22 stycznia 2008, 0:00

Żarówki samochodowe z rodziny Osram Night Breaker™ to produkt wytwarzający do 90% więcej światła na drodze, poprawiający widoczność oraz zwiększający bezpieczeństwo jazdy.

Rodzina reflektorowych żarówek halogenowych Osram Night Breaker™ przeznaczona jest przede wszystkim dla kierowców dbających o bezpieczeństwo. Firma wprowadziła na rynek produkt zapewniający kierowcom optymalną widoczność nawet w najcięższych warunkach. Wytwarzane przez Osram żarówki Night Breaker™ dają aż do 90% więcej światła na drodze (potwierdzeniem tego osiągnięcia są m.in. badania przeprowadzone przez Instytut Transportu Samochodowego – ITS). Ten wynik osiągnięty został dzięki zupełnie nowej budowie skrętki, która w lampach samochodowych odpowiedzialna jest za przewodzenie energii elektrycznej. Zastosowanie nowej technologii umożliwiło ogrzanie żarnika do dużo wyższej temperatury niż w standardowych produktach. Dzięki temu stożek świetlny sięga aż do 200 metrów przed pojazdem, w znacznym stopniu przyczyniając się do lepszego oświetlenia drogi. W rezultacie kierowca ma więcej czasu na reakcję w niespodziewanych sytuacjach drogowych. Ponadto nowoczesna budowa żarówki nie tylko zapobiega oślepianiu nadjeżdżających z naprzeciwka (specjalnie skonstruowany górny pierścień żarówki), ale również zmniejsza rozpraszanie światła (dolny pierścień).

Żarówki Night Breaker dostępne są w wersjach H1, H3, H4, H7, H11. Sugerowana cena detaliczna: H4 – 33,99 pln, H7 – 46,99 pln.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!