Oryginalne katalogi TecDoc DVD zabezpieczone kodem bezpieczeństwa

, 16 stycznia 2008, 0:00

Począwszy od wersji 1/2008 (ważnej od 01.01.2008) katalog TecDoc będzie dostarczany z kodem bezpieczeństwa zapewniając tym samym wysoką jakość danych będących istotną informacją dla dostawców, dystrybutorów oraz warsztatów.
W ciągu minionych 13 lat TecDoc stał się źródłem informacji europejskiego rynku części zamiennych zawierającym oryginalne dane od producentów części. Cztery razy do roku TecDoc dostarcza dystrybutorom części i warsztatom aktualne dane pomagające w identyfikacji i zamówieniach części. Dane te otrzymywane są bezpośrednio od producentów w formie standaryzowanego katalogu. 350 gigabajtów informacji o częściach oraz ponad 2 miliony artykułów dla ok. 98% pojazdów poruszających się po Europie (samochodów osobowych i ciężarowych) spakowane na DVD.

Elektroniczny system będący ciągle udoskonalany bazuje na licencjonowanych danych, które TecDoc otrzymuje od producentów części w celu publikacji. Niestety powszechne jest rosnące zjawisko wykorzystywania nielegalnych kopii katalogu. Oznacza to, że użytkownicy wykorzystują nielicencjonowane dane. Wykorzystywane dane w żaden sposób nie są monitorowane pod kątem ich poprawności. Użytkownicy katalogu, uiszczając opłaty licencyjne, inwestują w rozwój produktu. Uchylanie się od tego obowiązku i wykorzystywanie nielegalnych kopii, szkodzi całej społeczności TecDoc.
W związku z powyższym począwszy od wersji 1/2008, katalog został wyposażony w kod bezpieczeństwa, wymagający aktywacji katalogu poprzez internet lub fax.

Więcej informacji udziela:
TecDoc Poland
Robert Szwed
Tel: +48 22 331 48 02

E-Mail: Robert.Szwed@tecdoc.net

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!