Modernizacja warsztatu

, 2 stycznia 2008, 0:00

W ubiegłym kwartale firma Inter Cars S.A. wprowadziła do oferty nowe narzędzia i urządzenia, stając się jednocześnie bezpośrednim importerem i dystrybutorem takich firm jak:
Sealey – producent i dystrybutor narzędzi i urządzeń warsztatowych. Oferta dotyczy ok. 100 najbardziej przydatnych w warsztacie propozycji. Są to prasy warsztatowe, narzędzia specjalistyczne, ściągacze etc.
Karcher – producent myjek warsztatowych i urządzeń czyszczących dla profesjonalistów.
Ingersoll Rand – producent narzędzi pneumatycznych, który wynalazł i opatentował system „podwójny młotek”. Obecnie większość producentów kluczy pneumatycznych stosuje ten system.

Three in one – producent refraktometrów, glikomierzy, aerometrów oraz endoskopów do precyzyjnego wglądu poprzez małe otwory. Nowością na polskim rynku jest endoskop z możliwością podłączenia do komputera PC. Zaletą jest czytelny i przejrzysty podgląd na ekranie PC. Istnieje możliwość dokonania zapisu zweryfikowanej usterki w formie zdjęcia, lub pliku video.

Więcej informacji u sprzedawców na filiach Inter Cars S.A., na stronie www.warsztat.intercars.com.pl  

Dowiedz się więcej

Akcje promocyjne Kärcher
Akcje promocyjne Kärcher

„Czysto wewnątrz i na zewnątrz” to hasło jesiennych akcji promocyjnych firmy Kärcher. Do końca roku taniej można nabyć urządzenia wysokociśnieniowe, odkurzacze i szorowarki. Promocje Kärcher W ofercie promocyjnej Kärcher znajdują się m.in.: – jednofunkcyjny odkurzacz (na sucho) T 12/1 Edition. Urządzenie charakteryzuje się trwałą konstrukcją odporną na mechaniczne uszkodzenia, wysoką mobilnością i wygodną obsługą. System […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!