Podróż do Meksyku nagrodą w konkursie

, 18 grudnia 2007, 0:00

Już po raz kolejny Najlepsi Klienci Mar-Art Behr Service zostali wyróżnieni nagrodą w postaci egzotycznej wycieczki. Tym razem celem podróży był Meksyk. Przedstawiciele firm z Polski, Ukrainy i Litwy mieszkali w hotelu położonym tuż przy piaszczystej plaży. Na początek goście zwiedzili Chichen Itza – jeden z największych i najlepiej odrestaurowanych miast Majów w Meksyku, uznany za jeden z siedmiu nowych cudów świata. Po tej dawce przeżyć historycznych uczestnicy korzystali z uroków kąpieli w cenote – podziemnej jaskini z krystalicznie czystą wodą.
Kolejnym punktem programu było Tulum, słynące z pozostałości nadmorskiego miasta Majów, malowniczo położonych budowli nad samym brzegiem morza. Następnie wizyta w Xel-Ha- największym naturalnym akwarium, gdzie niezwykłą przygodą była zabawa z delfinami.
Niezapomnianych wrażeń dostarczył rejs katamaranem i nurkowanie na pełnym morzu.
Podczas pobytu w eko-archeologicznym parku Xcaret, uczestnicy korzystali m.in. z podwodnej rzeki, uroków plaży oraz podziwiali naturalne studnie-akwaria z rafą koralową, żółwiami morskimi i wieloma egzotycznymi okazami fauny i flory. Przedostatni dzień zakończył się występem muzyków mariachi i popisami jazdy konnej charros (meksykańskich kowbojów) oraz kolorowym show z kolacją przy świecach.

Wieczorem ostatniego dnia odbyła się uroczysta kolacja pożegnalna w lokalnej meksykańskiej restauracji z popisami kelnerów i muzyką na żywo.
Tak jak rok temu z podróży z Afryki, tak i teraz, uczestnicy wrócili zadowoleni, opaleni i pełni wrażeń. Podróż była kolejną okazją do utrwalenia stosunków biznesowo -towarzyskich oraz do wymiany poglądów i doświadczeń.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!