Nowe lampy Helli

, 4 grudnia 2007, 0:00

Biało-czerwone akcesoryjne lampy tylne zespolone dla BMW serii 3

Hella opracowała nowe, biało-czerwone, akcesoryjne tylne lampy zespolone do aktualnego BMW serii 3 (E 90). Gładkoszybowy design i światłowodowa optyka to cechy charakterystyczne tej czteroczęściowej lampy. Posrebrzana żarówka kierunkowskazu doskonale się wpasowuje w białą część lampy i wytwarza barwę sygnalizacyjną tylko podczas funkcjonowania. Lampa taka cechuje się eleganckim, sportowym designem. A dzięki równomiernemu podziałowi na części czerwone i białe lamp tył sedana BMW wydaje się szerszy i bardziej dynamiczny.
Te homologowane ECE, akcesoryjne tylne lampy zespolone będą dostępne w handlu akcesoryjnym w drugim kwartale 2008. Instalacja odbywa się błyskawicznie i łatwo, bez pomocy serwisu. Łatwo zrozumiała instrukcja montażu jest zawarta w zestawie, w którym są też niezbędne podstawki i łącznie 14 żarówek.

Akcesoryjne tylne lampy zespolone do Peugeota 107 i Citroena C1.

Paleta Helli powiększyła się o akcesoryjne tylne lampy zespolone do Peugeota 107 i Citroena C1 (od modelu 6/2005). Dzięki tym lampom, występującym w wersjach srebrnej i czarnej, te francuskie samochody mogą zyskać jedyny w swoim rodzaju charakter. Kolor karoserii nie ma znaczenia: w zależności od gustu lampy nabywa się albo by dopasować je do nadwozia, albo by stworzyć z nim kontrast.
Optymalne mocowanie lamp gwarantuje bezproblemowy ich montaż bez pomocy serwisu. Łatwo zrozumiała instrukcja montażu jest zawarta w zestawie. Lampy pasują do 3- i 5-drzwiowych wersji Peugeota 107 oraz Citroena C1. Lampy mają homologację, nie trzeba ich więc okazywać do kontroli technicznej ani dokonywać wpisu do dowodu rejestracyjnego.

Te homologowane ECE, akcesoryjne tylne lampy zespolone będą dostępne w handlu akcesoryjnym na początku 2008.

 

Komentarze

Brak komentarzy!