maXgear dołącza do najlepszych (przygotowała firma maXgear)

, 4 grudnia 2007, 0:00

W ofercie produktowej firmy maXgear pojawiły się kolejne referencje hydraulicznych pomp wspomagania układu kierowniczego. Nowe aplikacje mają zastosowanie do takich marek jak VW/Audi, Ford, Opel, Mercedes. Z całą pewnością można stwierdzić, iż wcześniejsze referencje hydraulicznych pomp wspomagania przyjęły się z gorącym zainteresowaniem ze strony klientów Auto Partner. Firma wierzy, że kolejne referencje będą równie dobrze przyjęte tak jak dotychczasowe.

Kolejną linią produktową na którą Auto Partner chce zwrócić uwagę jest linia napinaczy i rolek firmy maXgear. Oferowane rolki są produkowane na bazie wysokiej jakości łożysk renomowanych japońskich firm NSK oraz NTN. Materiał, z którego wykonane są elementy plastikowe rolki jest takiej samej jakości co w produktach firm INA i SKF. Dzięki zastosowaniu tychże materiałów możliwe jest zaoferowanie gwarancji na okres dwóch lat lub 80000 km, co potwierdza wysoką jakość rolek firmy maXgear. Za rozsądne pieniądze klient otrzymuje jakość produktu porównywalną z produktami firmy INA lub SKF, oraz 100% pewności długiego okresu użytkowania przy minimalnym ryzyku awarii.

Produkty firmy maXgear dostępne są w sieci dystrybucyjnej Auto Partner S.A.

 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 4 listopada 2008, 0:00 0 0

na 2000 tys. starcza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Odpowiedz

Anonim, 4 listopada 2008, 0:00 0 0

szajs

Odpowiedz

Anonim, 10 września 2011, 18:11 0 0

szajs jakich mało i tyle Panowie I Panie

Odpowiedz

Anonim, 6 lutego 2015, 13:54 0 0

straszny syf kupiłem nową rolkę paska i ma większy luz niż używana rolka po 100 tyś km

Odpowiedz