Nowy tester diagnostyczny w ofercie Delphi

, 20 listopada 2007, 0:00

Delphi wprowadza na rynek nowy tester diagnostyczny DS150E.

Jest to bezprzewodowy tester diagnostyczny wykorzystujący technologię Bluetooth. Oprogramowanie może być zainstalowane na laptopie lub stacjonarnym komputerze lub nawet na kilku komputerach.
Klient przy zakupie otrzymuje prawo do otrzymywania aktualizacji oprogramowania przez okres 1 roku. Podobnie jak w przypadku pozostałych testerów Delphi oprogramowanie nie zostanie zablokowane po upływie 12 miesięcy. Brak wykupu kolejnej licencji z prawem do otrzymywania aktualizacji po okresie dłuższym niż 1 rok nie wymaga zakupu poprzednich wersji oprogramowania. Proste zasady dotyczące zakupu oprogramowania wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów.
W skład zestawu DS150E wchodzi kabel 16 pin, przystawka Bluetooth oraz oprogramowanie. Kable do starszych pojazdów dostępne są w zestawach lub oddzielnie.
Tester umożliwia programowanie wtryskiwaczy w systemach Delphi Diesel, w jakie wyposażone są samochody Ford z silnikami TDCi, Renault z silnikami Dci, Toyota z silnikiem D4D, oraz Opel z silnikami CDTi i Fiat z silnikami JTD.

Pakiet informacyjny o testerze DS150E w załączniku.

 

Komentarze

Brak komentarzy!