Mocne poszerzenie oferty dla Tomex Hamulce

, 13 listopada 2007, 0:00

Firma Tomex Hamulce w ostatnich dniach bardzo mocno poszerzyła swoją ofertę klocków hamulcowych przeznaczonych do samochodów osobowych.
Wśród wielu nowych referencji pojawiły się klocki hamulcowe przeznaczone do takich aut jak: Opel Astra G, Meriva, Zafira, Vectra, VW Golf V, Touran, Renault Laguna II, Scenic, Vel Satis, Mercedes C, CL, E, S, SL Vaneo, a także tak nowych modeli aut jak np. Skoda Roomster.
Dodać tu należy, iż wszystkie nowe referencje pochodzą z najnowszej linii produkcyjnej, jaka została zakupiona w ostatnim czasie przez firmę Tomex.
Szczegóły dotyczące wszystkich nowych referencji można znaleźć na stronie producenta: www.tomexc.com.pl

 

Dowiedz się więcej

Moto-Profil wśród „Polskich Ambasadorów” i „Polskich Gepardów”
Moto-Profil wśród „Polskich Ambasadorów” i „Polskich Gepardów”

Moto-Profil uplasował się na mocnych pozycjach w zestawieniach towarzyszących rankingowi 200 największych firm redakcji „Wprost”, szczególnie biorąc pod uwagę przedsiębiorstwa z wyłącznie polskim kapitałem. Moto-Profilowi przypadło miejsce 29. na liście „Polskich Ambasadorów”, a więc największych eksporterów oraz 41. w zestawieniu „Polskich Gepardów”, obejmującym 50 najszybciej rozwijających się rodzimych firm. W rankingu najlepszych eksporterów firma zdobyła […]

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 22 czerwca 2015, 7:55 0 0

A co to jest Tomex :)

Odpowiedz