Wielkie rozdanie!

, 23 października 2007, 0:00

W dniu 6 października 2007, firma Inter-Team zorganizowała uroczyste wręczenie nagród swoim klientom, którzy zostali zwycięzcami największej tegorocznej promocji – Grand Prix Inter-Team. W tym samym dniu i miejscu odbyło się również rozdanie nagród w ramach rozliczenia promocji „Wspólnie podniesiemy jakość Twoich usług”, organizowanej tylko dla klientów warsztatowych z Trójmiasta i okolic.

Impreza odbyła się w Gdańsku, w restauracji Nautilus, leżącej nad samą Zatoką Gdańską. Oprócz wspomnianych powyżej klientów, na uroczystość zostali także zaproszeni przedstawiciele sponsorów Grand Prix, czyli producentów tych części zamiennych, których zakupy były premiowane w rzeczonej akcji. Pojawili się więc przedstawiciele firm: ATE, Bosch, Castrol, Filtron, Gates i SWAG. Ceremonię uświetnił swoją obecnością również Prezes Inter-Team, Pan Adam Szewczyk.

Wśród prezentów przeważały nagrody przydatne w codziennym funkcjonowaniu warsztatu – sprężarki, szafki narzędziowe, zestawy kluczy, lampy warsztatowe, ładowarki do akumulatorów, myjki ciśnieniowe, etc. Ale sporo klientów zdecydowało o wyborze nagród z segmentu RTV/AGD – telefaksy, kuchenki mikrofalowe, odtwarzacze DVD, monitory LCD, odkurzacze, ekspresy do kawy. Był nawet jeden rower górski. Łącznie z promocji „Wspólnie podniesiemy jakość Twoich nagród” rozdano ponad 170 nagród, po odbiór których zgłosiło się blisko 100 klientów.

Następnie przystąpiono do głównego punktu wieczoru – rozdania nagród z promocji Grand Prix. Na wstępie zasady akcji pokrótce przypomniał Kierownik Działu Promocji i Reklamy Inter-Team, p. Marcin Busza. Zasady promocji zostały tak skonstruowane, że nie tylko najwięksi kontrahenci Inter-Team mogli liczyć na wygraną. Również średniej wielkości warsztat, osiągając duże przyrosty procentowe mógł liczyć na miejsce „na pudle”. Była to więc promocja dla wszystkich.
Za zajęcie pierwszego miejsca w każdej kategorii firma otrzymała samochód marki Fiat Panda. Drugie miejsce premiowaliśmy nowoczesnym skuterem Gilera. Firmy, które zajęły trzecie miejsca pojadą na tygodniową, dwuosobową wycieczkę na Majorkę.
Potem były już nagrody z segmentu RTV/AGD – telewizory LCD 37", laptopy, kamery, monitory LCD 19", iPod”y. Wszystkim laureatom promocji Grand Prix wręczał nagrody Dyrektor Sprzedaży Bezpośredniej Inter-Team, p. Piotr Zyśk, a uściskiem dłoni gratulował Prezes p. Adam Szewczyk, honorując dodatkowo trzy najlepsze firmy z każdej kategorii specjalnymi pucharami.

Oto lista laureatów:
Klasyfikacja konstruktorów:

I miejsce – Firma Handl.-Usł. "SZIK"
II miejsce – Firma "ARPOL" Motor Company Sp. z o.o.

III miejsce – PPHU "PAT"
IV miejsce – PHU "Minimot" Sp. j.
V miejsce – "YAK" Sp. z o.o.
VI miejsce – Firma "Mirex"

VII miejsce – Firma RK Niedziałek
VIII miejsce – Firma "Dan-Car"

Klasyfikacja indywidualna:
I miejsce – Firma "Moto-Miro"
II miejsce – Firma "Carwit"

III miejsce – Sklep motor. Zbigniew Tomaszewicz
IV miejsce – PHU Emilbus
V miejsce – Firma "Naftomix"
VI miejsce – Firma "WIM"
VII miejsce – Firma "Ajga"
VIII miejsce – Centrum Motoryzacji Waldemar Wilbik

 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 13 stycznia 2009, 0:00 0 0

szik to bardzo kiepski uslugodawca

Odpowiedz