Jesienna promocja wyposażenia warsztatu

, 23 października 2007, 0:00

Firma WSOP do końca roku 207 proponuje swoim klientom promocję na zakup urządzeń warsztatowych. Zakupy – w specjalnych cenach – premiowane są cennymi prezentami.

W ofercie promocyjnej WSOP znalazły się produkty z następujących grup: podnośniki, geometria i klimatyzacja, testery, ogumienie oraz narzędzia. W zależności od dokonanego zakupu klient otrzyma w prezencie: kombinezon roboczy, prostownik do ładowania akumulatorów lub wózek narzędziowy z aluminiowym blatem.

Na szczególną uwagę klientów zasługuje bezprzewodowe 8-sensorowe urządzenie do geometrii AutoBoss A-860 – cena promocyjna tylko 31900 zł netto.
Firma poleca również tester uniwersalny Salus AM PRO 10 (w wersji z oscyloskopem i multimetrem) w cenie 11900 zł netto. W standardzie klient otrzymuje zestaw złączy i przewodów. Urządzenie to polecane jest szczególnie do samochodów azjatyckich.

Szczegóły promocji i pełna oferta na stronie www.wsop.pl

 

Dowiedz się więcej

Diagnostyka samochodowa w języku polskim – Autoboss V30 (Przygotowała firma Dax-Pol)
Diagnostyka samochodowa w języku polskim – Autoboss V30 (Przygotowała firma Dax-Pol)

Firma Dax-Pol jako wyłączny dystrybutor produktów Autoboss na Europę Środkową (Polska, Słowacja, Czechy i Ukraina), oferuje jedno z najbardziej uniwersalnych urządzeń diagnostyki samochodowej na rynku – Autoboss V30. Jest to autonomiczne urządzenie produkcji USA koncernu SPX, nie wymagające zewnętrznego komputera oraz dodatkowego oprogramowania. V30-tka jako jedno z niewielu urządzeń świetnie radzi sobie z diagnostyką samochodów […]

Komentarze

Brak komentarzy!