TRW Automotive Aftermarket i ArvinMeritor zapowiadają dystrybucję amortyzatorów jako Joint Venture

, 17 października 2007, 0:00

15 października 2007 TRW Automotive Aftermarket zawarło porozumienie z ArvinMeritor. Utworzone w ten sposób Joint Venture ma za zadanie dystrybucję amortyzatorów marek Gabriel i TRW na niezależnym rynku części zamiennych w Europie. Rozpoczęcie działań i dystrybucji planowane jest na styczeń 2008.

Francois Augnet, wiceprezes TRW Automotive Aftermarket w Europie oraz krajach Azji i Pacyfiku powiedział: „Amortyzatory są integralną częścią naszej zasadniczej oferty elementów podwozia. Choć już same produkty marki TRW stanowią kompleksową ofertę dla odbiorców z Europy, my angażujemy się w poszerzenie jej poprzez gamę produktów Gabriel aby utrzymać i wzmocnić naszą pozycję europejskiego lidera w zakresie podwozi.”

ArvinMeritor, jako dostawca elementów układów wydechowych na europejski rynek części zamiennych, skoncentrował się na opracowywaniu systemów inżynieryjnych dla producentów wyposażenia oryginalnego.
TRW i ArvinMeritor będą wspólnie kontrolować marketing, sprzedaż i dystrybucję linii produkcyjnych Gabriela i TRW w Europie Zachodniej, Centralnej i Wschodniej.

Marlen Silverii, Dyrektor Generalny Pionu Systemów Kontroli Stabilności Jazdy ArvinMeritor dodał: “To wspaniały przykład na to, jak dwaj partnerzy mogą partycypować zarówno w inwestycjach, jaki i zyskach. Gabriel jako linia produktów dedykowanych aftermarketowi jest bardzo mocna technicznie, a współpraca z tak silnym partnerem jak TRW, stwarza dla naszych klientów dobrą alternatywę.” 

 

Komentarze

Brak komentarzy!